Quote
Originally posted by Partagas:
Just tell her if she were not so damn cheap, she would buy something better than Wal Mart brand pop. Or, tell her: "I'm you are sorry that we are out of the 'diet' pop but we have some regular -- oops never mind I see you need the diet"
lol Exactly my point! A two liter of a Pepsi or Coke product only costs 98 freakin' cents! And what makes it worse, she only wanted two bottles!


"Growing up my dad was like 'You have a great last name, Galifianakis. Galifianakis...begins with a gal...and ends with a kiss...' I'm like that's great dad, can we get it changed to 'Galifianafuck' please?" -- Zach Galifianakis